30 бер. 2015

Тренінг спілкування

Тема: Розвиток креативності молодших школярів Заняття творчої групи учителів початкових класів
18 бер. 2015

«Мене не можуть люди не почути».

Під таким девізом відбулося засідання літературної студії «Світанок», яке пройшло в шкільній бібліотеці 18 березня в переддень народження Ліни Костенко та Максима Рильського. Із власними презентаціями про творчість і життя поетів виступили світанківці. За перемогу в номінації «До духовних островів» учням вручили Грамоти від сектору молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації: Александровій Ірині, Михайловій Анастасії, Стецю Констянтину, Палюзі Тетяні, Михайловій Анастасії.

Шевченківські дні

Шевченківські дні в школі...«Катерино, серце моє…». Інсценізація за твором Т.Г.Шевченка «Катерина». Учні 9-Б класу, учитель Нестеренко С.С.

Інформаційні хвилинки маловідомих епізодів Кобзаря

У школі пройшли інформаційні хвилинки маловідомих епізодів з життя Великого Кобзаря. До участі залучилася громада школи, агітбригада 11-А класу та учитель української мови та літератури Нестеренко С.С.
13 бер. 2015

І на оновленій землі Врага не буде супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люди на землі!!! Т.Г.Шевченко

Ці слова поета послужили епіграфом до виховного заходу, який провели учні 8-А класу 11 березня. Його присвятили материнській, жіночій долі у творчості великого Кобзаря. Учитель Давидова Л.П.
12 бер. 2015

Шевченківські дні в школі

11 бер. 2015

Пятикласники вшанували Великого поета...Учитель Онойко О.М.

Свою Україну любіть. Любіть її…Во врем’я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть...
3 бер. 2015

3 БЕРЕЗНЯ 2015 РОКУ с тартувала VI Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» для 1-11 класів. Успіхів і перемог 87 учасникам школи!

Отримавши завдання, учні з відповідальністю віднеслися до його виконання, адже від цього залежатиме їх авторитет і вірогідність результатів. Учасників гри привітала Чабан Л.Г. (старший учитель української мови та літератури)
25 лют. 2015

популяризація творчої спадщини

Творча спадщина Шевченко Т.Г
19 лют. 2015

"Степова криниця"

19 лютого в Маловисківській школі мистецтв традиційно відбулось літоб'єднання "Степова криниця" яке вшановує пам'ять поетів-земляків, чиї імена добре відомі за межами району. Це Володимир Бровченко, Оксана Степаненко, Григорій Красний, Ігор Тарасенко, Валентина Левченко-Дигас. Невблаганний час з кожним роком все більше віддаляє нас від живих розмов з цими творчими особистостями. Гостями цієї зустрічі були і члени шкільного об'єднання "Світанок", затамувавши подих присутні слухали поезії наших земляків у виконанні Кучеренко Вікторії, Тарахтія Владислава, Слободенюк Інни, Сніцар Катерини та Колесніка Дмитра. Світанківці вручили гвоздики брату Володимира Бровченка Павлу Яковичу та троянди дружині Григорія Красного.