19 лют. 2015

Круглий стіл "Євромайдан: хронологія подій. Герої Небесної Сотні"

19 лютого відбулося засідання шкільного парламенту дітей у форматі круглого столу, присвячене Дню Героїв Небесної Сотні.
17 лют. 2015

Майстер клас

17 лютого на базі Маловисківської ЗШ №3 I - III ступенів було проведено майстер клас вчителя початкових класів Лисенко О.М.
10 лют. 2015

Вивчаємо рідну мову з використанням ІКТ.

Урок в 11-А класі. Учитель Нестеренко С.С.
6 лют. 2015

Виховна година "Подорож по країні здоров'я"

Учні 10-А класу завершили Тиждень сприяння здоровому способу життя виховною годиною для учнів 2-х, 3-х класів "Подорож по Країні здоров'я", на якій молодші школярі зустрілися з казковими героями та отримали пам'ятки з корисними порадами.
2 лют. 2015

Загальношкільна лінійка "Пам'яти тридцяти"

Другого січня відбулася загальношкільна лінійка, проведена 10-А класом, присвячена героїчній битві під Крутами.
29 січ. 2015

Куточок патріотичного виховання

Для учнів початкових класів було створено Куточок патріотичного виховання. На стенді "Героям слава!" розміщено фото учасників АТО - колишніх учнів нашої школи. Робота по збору та висвітленню інформації буде продовжуватись.
26 січ. 2015

Педагогічна рада

Згідно з річним планом роботи закладу 20 січня 2015 року відбулася педрада "Стан викладання української мови та літератури"
21 січ. 2015

Засідання творчої групи вчителів початкових класів

21.01 відбулося засідання творчої групи по впровадженню педагогічної спадщини Сухомлинського «Серце віддаю дітям» урок-тренінг для вчителів початкових класів провела керівник групи Соловйова Н.Л
27 груд. 2014

Свято Нового року у 1-А класі

Весело відсвяткували першокласники Новорічне свято. Кожен учень отримав подарунок від Діда Мороза.
11 груд. 2014

Спортивне свято "Веселі старти" у 1-А класі

Спортивне свято було проведене вчителем Усенко З.М., за активної участі батьків класу.