1 черв. 2014

День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії.
30 трав. 2014

Свято Останнього дзвінка

30 травня в Маловисківській ЗШ №3 відбулося свято Останнього дзвоника.
11 трав. 2014

День Матері

11-го травня в 2014 році відзначається одне з головних родинних свят — День матері. Його традиційно святкують в Європі, в США, в країнах Азії. І така велика популярності цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя.
8 трав. 2014

Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів

9 травня відзначається 69-а річниця Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр. Шкільний бібліотекар, вчитель української мови та літератури провели з учнями 7-го класу урок-пам'ять, присвячений цій знаменній даті.
5 трав. 2014

5 травня для учнів початкових класів проведено лінійку пам'яті "Пам'ятаємо героїв"

Лінійка підготовлена учителем початкових класів Рудою Надією Анатолііївною разом із учнями 3-В класу.
13 бер. 2014

Виховна година до Дня визволення м. Мала Виска від німецько-фашистських загарбників.

Було запрошено керівника гуртка "Красєзнавство" (БДЮТ) Шарко Оксану Анатоліївну, яка розповіла про весняні поді року, про звільнення Малої Виска, виступали учні з підготовленими дітями
11 бер. 2014

Відзначення 200 річчя дня народження Т. Шевченка в районній бібліотеці

Відзначення 200 річчя дня народження Т. Шевченка в районній бібліотеці(учні 7-А класу, кл.керівник Давидова Л. П.)
11 бер. 2014

Інтегрований урок з історії та інформатики

11 березня відбувся інтегрований урок з історії та інфолрматики, який проходив в комп'ютерному класі. Учні повторили свої знання, вивчені під час теми "Стародавня Греція", а також опанували основи роботи з комп'ютерними програмами.
6 бер. 2014

Інтегрований урок українська література та англійська мова у 8-А класі

Проведений учителями Підгорною С. В. та Чабан Л.Г.
22 лют. 2014

Тиждень знань з іноземної мови

З 17 по 21 лютого в школі пройшов тиждень знань з іноземної мови, в якому були задіяні учні 2 – 11 класів.