11 лют. 2014

Виховна година 7 -А, 7-Б класи класні керівники Давидова Л. П., Чабан Л. Г.

"Він був сином мужика, а став велетнем в царстві духа""
27 січ. 2014

Пам'ятай про Крути!!!

27 січня в нашій школі відбулася лінійка присвячена пам'яті героїв крут, яку підготували учні 11-А класу.
27 січ. 2014

Змагання з тенісу

Спортивні змагання нинішнього року проводяться в пам’ять про тих хто 70 років тому визволяв нашу область і район від фашистів, на що звернуто увагу школярів.
22 січ. 2014

День Соборності

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.
15 січ. 2014

Комплексна казкотерапія як виховна система

Ознайомитися з базовими положеннями казкотерапії, з можливостями використання педагогом в роботі з дітьми дидактичних та психокорекційних казок, ознайомитися з арт-терапевтичними техніками мали змогу вчителі початкових класів, присутні на засіданні творчої групи, що відбулося 10 січня 2014 року в Маловисківській ЗШ № 3.
15 січ. 2014

"Дзвенять Кобзареві струни"

15 січня 2014 року в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка районним методичним кабінетом відділу освіти Маловисківської РДА організовано літературно-мистецьку акцію «Дзвенять Кобзареві струни», яка включала перегляд тематичної виставки «Іду з дитинства до Тараса» та захист літературних досліджень «Ми-нащадки Кобзаря».
18 груд. 2013

Педагогічна рада "Про стан викладання фізики і рівень навчальних досягнень учнів"

18 грудня в нашій школі відбулася планова педагогічна рада - методичний день "Про стан викладання фізики і рівень навчальних досягнень учнів"
9 груд. 2013

10 грудня - День прав людини

Новий робочий тиждень учні нашої школи розпочали 09.12 із загальношкільної лінійки на тему "Конвенція ООН про права дитини"
9 груд. 2013

Обласний конкурс районних Євроклубів

Учні нашої школи взяли участь у обласному конкурсі районних Євроклубів "Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний Світ"
5 груд. 2013

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. З цієї нагоди в нашій школі відбулася загальношкільна лінійка.