Тренінг спілкування«Мене не можуть люди не почути». Шевченківські дніІнформаційні хвилинки маловідомих епізодів КобзаряІ на оновленій землі  Врага не буде супостата,  А буде син, і буде мати,  І будуть люди на землі!!!                                Т.Г.ШевченкоШевченківські дні в школі

30 бер. 2015
Тренінг спілкування

Тема: Розвиток креативності молодших школярів Заняття творчої групи учителів початкових класів
18 бер. 2015
«Мене не можуть люди не почути».

Під таким девізом відбулося засідання літературної студії «Світанок», яке пройшло в шкільній бібліотеці 18 березня в переддень народження Ліни Костенко та Максима Рильського. Із власними презентаціями про творчість і життя поетів виступили світанківці. За перемогу в номінації «До духовних островів» учням вручили Грамоти від сектору молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації: Александровій Ірині, Михайловій Анастасії, Стецю Констянтину, Палюзі Тетяні, Михайловій Анастасії.
13 бер. 2015
Шевченківські дні

Шевченківські дні в школі...«Катерино, серце моє…». Інсценізація за твором Т.Г.Шевченка «Катерина». Учні 9-Б класу, учитель Нестеренко С.С.