16 жовт. 2014

16 жовтня учні 9-Б класу провели заняття з ЦЗ на тему: основні принципи порятунку та захисту людей

На заняття був запрошений мед працівник рай. ЦРЛ – медсестра Нечитайло С.Я., учні вчились надавати першу допомогу пораненим.
13 жовт. 2014

загальношкільна лінійка "Слава Козацькому роду"

13 жовтня учні 9-Б класу, керівник Прокопова Т.В, провели загальношкільну лінійку під назвою "Слава Козацькому роду"
10 жовт. 2014

Учні 2 – А класу провели бібліотечний урок у районній бібліотеці «Осінь – чарівниця»

Відгадували загадки, називали осінні прикмети, декламували вірші. Також другокласники обрали книги для позакласного читання.
6 жовт. 2014

Лінійка присвячена дню працівників освіти у початкових класах

6 жовтня на базі маловисківської ЗШ №3 учні початкових класів разом з учителями провели святкову лінійку до дня учителя
29 вер. 2014

Соловйова Н. Л. провела лінійку «Учитель добра і краси», присвячену пам’яті В. О. Сухомлинського.

Учні ознайомилися з життєвим і творчим шляхом великого педагога, показали свої знання творів В. Сухомлинського, читали вірші пам’яті свого земляка. Впроваджуючи досвід роботи Василя Олександровича, учителі проведуть уроки мислення в природі, уроки людяності і доброти.
29 вер. 2014

Учні 2 – А класу , класний керівник Лисенко О.М. провели урок мислення в природі «Барви золотої осені»

Поринули у світ осінньої краси, слухали шепіт листя під ногами, спів птахів… На уроці діти «почули» розмову осінніх листочків і створили власні казки .
15 вер. 2014

Загальношкільна лінійка «Дорога до школи»

Лінійка проведена учнями 2 – А класу, класний керівник Лисенко О.М. На лінійці перед молодшими школярами виступив лейтенант міліції Ємець, провели гру на уважність, відгадали загадки, пригадали правила поведінки на дорозі.
10 вер. 2014

Всеукраїнська акція «Лист пораненому»

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством оборони України розпочало Всеукраїнську акцію «Лист пораненому».
1 вер. 2014

Свято 1 ВЕРЕСНЯ

1 вересня – приємне та водночас сумне свято. Маловисківська ЗШ №3 впевнено та патріотично відзначила День Знань попри непросту ситуацію, яку переживає зараз наша країна.
29 черв. 2014

Щорічний конкурс « Молода людина року»

Традиційно щорічний конкурс « Молода людина року», основним організатором якого є міська рада на чолі з міським головою Юрієм Гульдасом відбувся в День молоді.