3 груд. 2014

Методичне об"єднання вчителів української мови

Створено віртуальне шкільне методичне об"еднання вчителів української мови та літератури
28 лист. 2014

Виховні години ЗНО 2015

На цьому тижні в Маловисківській ЗШ №3 відбулися виховні години, які мали на меті підготувати учнів до реєстрації на пробне тестування ЗНО 2015
25 лист. 2014

«Страшні роки моєї України»

24 листопада учні 2 – А класу (класний керівник Лисенко О.М.) провели лінійку , присвячену вшануванню пам’яті жертв голодомору 1931-1933 років на тему «Страшні роки моєї України».
19 лист. 2014

Тиждень початкових класів

Буклет
11 лист. 2014

Семінар

У вівторок 11 листопада на базі школи №3 пройшов районний семінар молодих учителів
10 лист. 2014

Загальношкільна лінійка

Лінійку присвячену Дню української писемності "І найперше було Слово..." приготували учні 8-Б класу. Класний керівник Чабан Л.Г.
5 лист. 2014

Конкурс "Юні знавці рідної мови"

Учні 9-Б класу під керівництвом учителя Нестеренко С.С. підтвердили свої знання з питань про рідну мову, вдало справились з усіма поставленими завданнями. Найкращими знавцями класу стали школярі першої команди: Ярошик Ангеліна, Васильченко Василь, Балан Олена, Крічунов Ростислав.
5 лист. 2014

Участь команд школи в районних інтелектуальних іграх Що? Де? Коли?

У середу команди школи №3 приймали участь в районних інтелектуальних іграх Що? Де? Коли?
30 жовт. 2014

учні 5-х класів у драматичному театрі

З метою залучення дітей до театрального мистецтва учні 5-х класів відвідали обласний драматичний театр ім. Кропивницького, переглянувши виставу за мотивом казки Андерсена "Русалонька". Учні були в захваті від блискучої гри акторів, яскравості костюмів та декорацій. Особливі враження діти отримали від оновленного драматичного театру, який гостинно запрошує до себе своїх глядачів
17 жовт. 2014

тиждень цивільного захисту, початкові класи

У нашій школі з 13.10 по 17.10 2014 року проходив Тиждень основ здоров'я та цивільного захисту. В рамках Тижня проведено бесіди, виховні заходи, практичні заняття.